Pastelové Levanto

Popis ubytovania

Pastelové Levanto sa zrodilo z milostného príbehu a lásky k územiu Levanta- perle Ligúrie, ktorá spája krištáľovo čisté more, piesočnaté pláže a hory s bujnou vegetáciou v jednej krajine. Cinque Terre je tiež súčasťou milostného príbehu majiteľov, pretože majiteľka Uta, ktorá má nemecký pôvod stretla na dovolenke v Monterosso rybára Alessia, do ktorého sa zamilovala a rozhodla sa presťahovať z Nemecka a založiť si rodinu v tomto čarovnom regióne. V Levante si navyše Uta splnila svoj sen a v prostredí farebnej krajiny si založila aj svoje fotografické štúdio špecializované na svadobné fotografie a portréty.

Túžba podeliť sa o zázraky a zážitky tejto oblasti ich presvedčila, aby vytvorili štruktúru, v ktorej sa budete cítiť ako doma, budete rozmaznávaní a umožní vám ponoriť sa do krásy, počnúc nádherným výhľadom na celé okolie, záliv, ktorý môžete obdivovať z okien spálne a hlavne zažiť iné Taliansko s malými očarujúcimi zátokami.

Spojenie s touto lokalitou a vášeň pre umenie, fotografiu a dizajn je cítiť v každom kúte stavby, počnúc výberom farieb a zariadenia, ktoré starostlivo vybrala Uta, s použitím odtieňov, ktoré pripomínajú rôzne prvky krajiny ako more, zem a hory. Celé prostredie dodáva pocit pokoja, ľahkosti a harmónie. Levanto vám ponúka pobyt plný šarmu a relaxu, ale tiež vám umožniť zažiť čaro tohto územia, počnúc množstvom zážitkov, ktoré vám umožnia zažiť skutočnú kultúru tohto regiónu (jedlo a víno, výlety loďou , trekking, rybolov, cyklo výlety).

V roku 2021 sa zrealizovala kompletná rekonštrukcia, čím vytvorili dizajnovú budovu, no zároveň zachovali jej historickú hodnotu. Všetky izby a suity, ktorých je spolu 6 sú vybavené klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, minibarom, trezorom, kávovarom a designovou kúpeľňou. Suity sú vybavené kuchynským kútom a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou. Poloha je 500 metrov od pláže a centra mesta a 10 minút chôdze od železničnej stanice. Oblasť je ideálna pre všetky druhy dovolenky pre svoje krištáľovo čisté more, piesočnaté pláže, krásne hory, očarujúca krajina je známa aj ako „brána do Cinque Terre“, je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie národného parku Cinque Terre, dedičstva UNESCO.

Cestovný sprievodca

V cene pobytu obdržíte aj cestovného sprievodcu, v ktorom nájdete moje tipy na zaujímavé miesta, ktoré navštíviť v Toskánsku a Ligúrii.

Je zahrnuté v cene

 • parkovisko
 • wifi, tv
 • minibar
 • trezor
 • klimatizácia
 • osušky
 • fén na vlasy
 • kávovar nespresso
 • balíček dolce prekvapenia
 • cestovný srievodca

Nie je zahrnuté v cene

 • miestna daň 2,00€/ osoba/ deň

Platobné a storno podmienky

 • 100% platba 7 dní pred pobytom
 • odo dňa rezervácie do 7 dní pred príchodom 0% storno
 • menej ako 7 dní pred príchodom 100%

Ostatné informácie

 • recepcia otvorená od 09:00hod. do 19:00hod.

Check-IN

od 16:00hod. do 19:00hod.

Check-OUT

do 10:00hod.

Zaujímavé miesta v okolí

Typy izieb

Izby a suity pre 2-3 osoby

Maximálny počet hostí: 3

Apartmán s 2 spáľnami

Poloha na mape

Nezáväzná cenová ponuka

Pastelové Levanto

od 90.00 € /osoba / noc

Hodnotenie ubytovania od klientov

Dominika Vlasáková
⭐⭐⭐⭐⭐
27 júna, 2023
Ďakujeme veľmi pekne za pobyt v nádhernom pastelovom Levante. Ubytovanie bolo veľmi pekné, čisté, nové a navyše kúsok od centra. Pobyt sme si užili na plno a som si istá, že dovolenku cez Elite travel využijeme aj inokedy.
Martin Pilar
31 Júl 2023

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pridajte hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.