Pobyty

Zážitkové skupinové pobyty organizované pre malé skupiny.

Pobyt More vína

V spolupráci s Lady travel vám predstavujeme pobyt do čarokrásnej Ligúrie- miesta, ktoré je známe svojimi pastelovo sfarbenými dedinkami Cinque terre, azúrovým morom a dych berúcimi výhľadmi. Počas piatich dní uvidíte to najkrajšie, čo tento región ponúka a s nami budete v tých najlepších rukách.
Dátum:
07.- 11.10.2024
Počet dní:
4 noci / 5 dní
Cena:
€ 1255,00 / osoba

Zážitkové pobyty na mieru

Skupinové pobyty na mieru sú vhodné pre malé skupinky. Či už ste partia priateľov, ktorá chce zažiť niečo nové a výnimočné v prekrásnom prostredí alebo ste partia kamošiek, ktoré sa chcú naprieč talianskou krajinou vybrať na rozlúčku so slobodou. Sú skvelý spôsob, ako zorganizovať pre váš firemný teambuilding nezabudnuteľné zážitky v malebnom Toskánsku a prekrásnej Ligúrii a upevniť vzťahy medzi kolegami vďaka jedinečným gastronomickým a kultúrnym aktivitám.
Dátum:
jar/ jeseň
Počet dní:
3-5 nocí
Cena:
vypracovaná na požiadanie

S chuťou Ligúrie

Ligúria je jedným z najfascinujúcejších a najatraktívnejších regiónov Talianska. Zároveň je tento kus čarovnej zeme aj najmenším a najstarším regiónov tejto krajiny. So svojou úchvatnou krajinou, kryštálovo čistým morom, stredovekými dedinkami a bohatou kulinárskou tradíciou ponúka skvelú kombináciu talianskeho šarmu. A ja vám predstavím, prečo si vybrať túto destináciu práve mimo hlavnej dovolenkovej sezóny.
Dátum:
jar/ jeseň
Počet dní:
4 noci/ 5 dní
Cena:
od € 590,00/ osoba

Pobyt jarné Taliansko 2024​

Taliansko je obľúbenou destináciu vďaka svojej rozmanitosti a kráse. Cestovanie s novou skupinou priateľov je výbornou príležitosťou, ako zdieľať zážitky, nadviazať nové vzťahy, priateľstvá a zažiť nové dobrodružstvá. Vytvorme si nové spoločné spomienky prostredníctvom spoznávania krásnych talianskych miest a bohatého programu.
Dátum:
02.07.2024 - 07.05.2024
Počet dní:
6 dní/ 5 nocí
Cena:
1 325,00€ ​/ osoba