Toskánska romantika

Popis ubytovania

Nezabudnuteľná romantika a dobrodružstvo na vás čaká v tejto priam magickej vidieckej usadlosti. Prosím, nezľaknite sa prašnej vidieckej cesty, ktorá vedie na toto miesto. Je to preto, že sa snažili prírody dotknúť čo najmenej. A nie je to nič čo by auto s normálnym (nie nízkym športovým) podvozkom nezvládlo.

Zamilovala som si ju pre dva hlavné dôvody. Druhým je atmosféra celkového prostredia. A ten hlavný sú majitelia. Je to pár ako vystrihnutý z idylického romantického filmu a ich usadlosť je nielen ich domov. Je to ako ich dieťa, o ktoré sa s láskou starajú. Nie je to síce all-inclusive hotel s reštauráciou, wellnessom a barom. Ale je to niečo viac. Je to prostredie, ktoré ma srdečnú domácku atmosféru a ženu, ktorá sa o vaše pohodlie stará na maximum. Ako doma! S potešením odporučia tie najlepšie reštaurácie, vinice, najkrajšie výlety a rozhodne vás upozornia na to, čo by ste v tejto oblasti mali zažiť a vidieť. A že toho nie je málo! Zabudnite na celodenné ležanie pri bazéne, pretože ten by ste tu hľadali márne. Nájdete tu skromné tradičné izby pre 2-4 osoby so svojou záhradkou.

Naučte sa tu napríklad základy taliančiny a zažite skutočné Toskánsko! Tú krásu nedotknutej prírody, pokoj a pomalšie životné tempo, než na aké ste zvyknutí z domova. Ak si niekto vie vychutnávať život plnými dúškami, tak sú to jednoznačne tamojší ľudia. A že to naučia aj vás, o tom niet pochýb. Len si to predstavte, pestré raňajky z domácich zdrojov, prechádzka po slnečných viniciach alebo zábavný kurz varenia na toskánsky štýl. Región dýcha umením a príroda láka na turistiku, či bicykel. Už len deň zakončiť pohárom lahodného vína v ruke a vychutnať si západ slnka na terase v húpacej sieti.

Cestovný sprievodca

V cene pobytu obdržíte aj cestovného sprievodcu, v ktorom nájdete moje tipy na zaujímavé miesta, ktoré navštíviť v Toskánsku a Ligúrii.

Je zahrnuté v cene

  • parkovisko
  • wifi
  • raňajky
  • osušky
  • fén na vlasy
  • cestovný sprievodca

Nie je zahrnuté v cene

  • miestna daň 2,00€/ osoba/ noc

Platobné a storno podmienky

  • 100% platba 30 dní pred pobytom
  • odo dňa rezervácie do 30 dní pred príchodom 0% storno
  • menej ako 30 dní pred príchodom 100% storno

Ostatné informácie

*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konrétnym typom izby vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne.

Check-IN

od 16:00hod. do 19:00hod.

Check-OUT

do 10:00hod.

Zaujímavé miesta v okolí

5km
Greve in Chianti
30km
Florencia
45km
San Gimignano
65km
Arezzo
65km
Siena

Typy izieb

Izby pre 2- 5 osôb

Maximálny počet hostí: 5

Apartmán s 2 spáľnami

Poloha na mape

Nezáväzná cenová ponuka

Toskánska romantika

od 60.00 € /osoba / noc

Hodnotenie ubytovania od klientov

Silvia Mäsiarová
⭐⭐⭐⭐⭐
24 augusta, 2022
Chcela by som sa poďakovať za sprostredkovanie ubytovania a odporúčania, ktoré ste nám dali. Boli sme maximálne spokojní. Boli sme vo Florencii, Volterre a na ochutnávka vína. Ťažko sa nám odchádzalo. Naozaj sme si to užili a celú tú atmosféru vychutnali.
Monika Fialova
⭐⭐⭐⭐⭐
17 júla, 2023
If you have your romantic dream go here to dream it. Best place to spend time with you partner and enjoy sunset with glass of red wine.
Martin Pilar
31 Júl 2023

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pridajte hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.